Smad Numbers

Eğlence Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.16 TL
  • Boyut 18 MB
  • Sürüm 1.7.4
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici SMAD World LLC
Çocukları okula hazırlayan bu mükemmel özellikleri olan oyunu siz de deneyin. Hemen indirin ve eğlenirken öğrenin.

 Pek çok kişinin ortak sorunu olan matematiğe artık kökten çözüm üretildi. Çocuklar matematik kurallarını artık oyun yoluyla öğrenecekler. Sayıları öğretmekle başlayan bu oyunda ilerleyen seviyelerde dört işleme de geçilmektedir. Bu oyun pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından hazırlanmıştır.Çocukların gelişim özelliklerine dikkat eden bu oyunda birbirinden farklı beceri geliştirme bölümleri de vardır. Bu sayede çocuklar sadece matematik değil aynı zamanda pek çok şeyi de öğrenecekler. Çocuklarının zamanını en güzel şekilde geçirmesini isteyen anne ve babalar bu oyun tam da sizin aradığınız özelliklere sahip.

 Çocuklardan oyun içinde pek çok işlem yapması istenecek. Bu işlemleri yapmak için de belli süreye sahip olacaklar. Bu da onların matematik işlemlerini hem öğrenmelerini hem de pratiklik kazanmalarını sağlayacak en büyük etken. Yüksek görünüm kalitesi ve sevimli ses efektleri sayesinde çocuklar bu oyunu oynarken hiç sıkılmayacaklar. Ayrıca bu oyunu oynayarak zamanı verimli kullanmayı da öğrenecekler. Pek çok açıdan çocukların gelişimlerini destekleyici bu oyun onların daha bilinçli olmalarını da sağlıyor.

 Birbirinden farklı mükemmel özellikleri olan bu oyuna siz de hemen sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Kolay ve hızlı şekilde inen bu oyunu istediğiniz zaman istediğiniz yerde kolaylıkla oynayın. 

Smad Numbers indir